Burcu Bal İli Kaleminden...

Burcu Bal İli Kimdir?

We had spent a lot of time to study, gather information and finally we come up with the best page builder in the world. It’s the most powerful with many options and it has everything you need. You can push them into 3 modes, block mode, preview mode and live mode(frontend builder). Now with this tool, your imagination will be limitless.

Bio.
Doğum: 1980
Eğitim: 2002, YTÜ Mimari Restoratör

Katıldığım eğitimlerden, en çok sevdiklerim ve vizyon gelişimimde yeri olan eğitimler:
2001, YTÜ Fotoğraf Kulübü
2009, Proje yönetimi eğitimi “Ticaret odası Muğla”
2010, Görsel Sanatlar & Yazılım “6 ay” + “2 yıl”
2012, Profesyonel Sahne ve Çekim makyajı eğitimi
2014, Sahne Sanatları Ve Dekorasyon Programı
2014, KAYS Proje ve Proje Yönetimi Eğitimi “4gün”
2016 PWT  “Muse Chan / Johnson Wee / Uğur Kurukoç/ Barış Varol/ Ekrem Tuluk / ” “6 gün”
2016 Георгий Чернядьев  “6saat”
2016, Creativ Studio
2017, Masters Class, Batum / Gürcistan “Profesyonel Fotoğraf & Videography”   Workshop“4gün”
******

Ayrıca katıldığımız yüzlerce konsept çekim, dekorasyon,atölyemizde tasarımlarını yaptığım ve ürettiğimiz binlerce kostüm ve gösteriler, etkinlikler,….

İş:
Mimari  & İç Mimari Tasarım, Restorasyon, Fotoğraf ve Bodrum Arkeoloji Müzesi “INA”) alanlarında bir çok farklı sektörde ortalama bir  10 yıl çalıştıktan sonra, Oğlunun doğumu ile tüm aktif faaliyetlerimi bıraktım.  Etkin Kişisel gelişim eğitimlerine ve tasarım kursları sonrasında, Eşim ile beraber “MSM” Muğla Sanat Merkezi’ni kurduk. Muhteşem bir ekip çalışması ile şahane işler başarıldı. Sahne Sanatları, Dans eğitimi ve eğitmenliği akabinde birçok sahne dekoru ve kostümü üretip etkin gösteriler, performans sanatları showları organize ettik.  Bu esnada, sahne sanatları ve kostüm tasarımlarımız için, Atölyemiz etkin bir şekilde çalışmaya başladı, bir kaç değişiklik sonrasında, TEMA “Organizasyon & Kostüm & Fotoğraf & Prodüksiyon” firmamızı kurduk.

10 Yıldır Hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda hayallerimin peşinden koşarak kostüm tasarımlarım ile fotoğraf yeteneklerimi geliştirirerek, birleştirip farklı bir vizyon çizmeye karar verdim.

Tasarladığım Kostümler haricinde, Creativ ve Fashion tasarımlar ve konsept çekimler planlamaya ve tasarlamaya başladık… Doğal ve sürreal dış mekan çekimleri, fashion ve konsept “fineart” çekimler planlayarak, müşterilerimiz ve modelli çalışmalar  ile bu alanlarda devam ediyor..

2010 yılından itibaren, birçok uluslararası fotoğraf yarışma ve bloglardan, sergileme ve dereceler kazandım. Sürekli gelişerek, müşterilerimize her daim en kaliteli fotoğraf ve tasarımlar ile kavuşturmak vizyonu ile ilerliyorum..

Projeler.
2014 / Kültür Bakanlığı “Anadolu’dan Muğla’ya Kültür Adımları festivali”
2014 / JA WorldWide  “Mentor”
2015 / Muğla Üniversitesi GEKA Çözüm Ortağı
2016 / Muğla Üniversitesi AB Çözüm Ortağı
2006 / Uluslar arası Gençlik Merkezi projeleri 2005 -2008 tarihleri arası “5 proje.”